ieraksts 236

Nevaru iedzer tēju ja tā nav ar pienu, man tas liekas barbarisms. Iespējams esmu izlepis, tomēr tēja bez piena garšo kā sastāvējies zeķūdens. Tas sagādā man raizes, jo ja sanāk apmeklēt kādu tējnīcu, kur pieklājības vadīts, ļauju ieteikt sev kādu izsmalcinātu Ķīnas vai Āfrikas dziriņu, nepamet sajūta ka tam draņķa buržuju dzērienam vajag pieliet klāt pienu, prātā apzinos, ka tādā gadījumā traukā būs vēl kas nebaudāmāks, aber pieradums un prāts to prasa.

Ja jau pukstu par teju, tad līdz galam. Kamdēļ Likteņupes krastos “godīgā darba” tējas ir tik dārgas? Londonā, atkārtoju Londonā, kura nav tā lētākā pilsēta pasaulē, dabūju normālu tējiņu, nu tādu melnu un stipru, 50 ripuļi bija iekšā, pa ~0,80£, savukārt šeit nākas maksāt 1,60Ls par 20 maisiņiem, žēl.

Un redz Neil Hannon un Thomas Walsh ir parūpējušies, lai tējas baudīšanas mirkļi ir īpaši tīkami, uzbliežot The Duckworth Lewis Method! Plate ir reizēm mierīgāka, reizēm jestrāka, nu tāda forša. Veltījums kriketam tā starp citu.

Saite: The Duckworth Lewis Method [2009]

ieraksts 234

Hei, aiz loga ir labs laiks, vismaz virs Pārdaugavas ir tikai daži mākoņi, tie paši tādi sīki un vērā neņemami. Paķert tik tagad velosipēdu un aizlaist līdz Vecāķiem, tāpat vien, bez dziļāka nodoma.

Šodien arī ir iespēja kāpt tribīnē pie Raiņa un izteikt savu, vēlams aprobežoto, viedokli par kultūru Latvijā, Rīgā vai Tavā apkārtnē. Ļembasts sākas ap trijiem, ilgs laikam līdz sešiem vakarā.

Pašlaik ausis tver labāko pēdējā laika atradumu, japāņu blici ar nosaukumu . Neturu sveci zem pūra, tamdēļ padalīšos ar divām saitēm, kuras netīšām vakar nosapņoju.

Pirmā: té – If That Is What Is Being Thought, Liberated Sound Talks The Depth Of “Musical”
Otrā: té – It is a thought to try to “sing” the realistic sound from the deeply resonated world

ieraksts 233

Ja man kāds jautātu kurš albums ir visu laiku labākais, nu tāds kuru var uzlikt un darīt vai nedarīt jebko, tad es droši apgalvotu, ka tas ir From Autumn to Ashes – Holding a Wolf by the Ears [2007].

Un nelaidiet muļķi, jūs Sviesta Cibas vecie perdeļi, mani nesaista kaut kādas Dzērvenes, kur prāta delīrijā un diskotēkas laikā pie dziesmas par zombiju sadauzīt pustukšu pudeli pret dejugrīdu skaitījās prātīga, cienījama un pat atbalstāma rīcība. Tikai nevajag, ja! Labāk tad goda pagarināšanas nolūkos vajadzēja iet skolas sporta laukuma noskaidrot, kurš no jums visiem, deviņdesmito gadu pirmās puses pīļu ūsiņu īpašniekiem, bija intelekta neizkropļotākais un brutālākais, dauzot līdzpilsoni ar armatūras stieni.

Tagadiņ, es pasēdēšu un padungošu līdzi melodijai ar nosaukumu Delusions of Grandeur.

ieraksts 227

Ir tā, ka pašlaik pa lēto var tikt uz Alexisonfire trokšņošanas pasākumu Stokholmā.
Biļetes var nopirkt iekš ticnet.se, cena pašlaik ir ~20Ls (atkarīga no bankas kursa).
Aviobiļetes pie Ryanair turp/atpakaļ man izmaksāja ~12Ls.

Buss no Skavstas lidostas līdz Stokholmai (turp/atpakaļ) personām līdz 25 gadu vecumam maksā ~11Ls

Nosvinēt 18.novembri Stokholmā varētu būt diezgan nice.

ieraksts 224

Man negribas piemēslot Gnome ar KDE drazu, bet leijerkaste ir vajadzīga. Jā Amarok bija viss krutākais no visiem, tomēr, tad tika tautās palaist tas dranķis 2, phē. Skippojam.
Esmu apstājies pie Banshee, kurš pagaidām izskatās ka ir tīri ok. Debian Lenny pēc noklusējuma cenšas iebarot opīšu versiju bļaustīklim. Ar to mēs negribam samierināties, tādēļ liekam virsū 1.4.3 versiju, kura pašlaik teorētiski ir stabilā…

Atkāpei. Es ceru, ka Tev repositorijos ir šādas rindiņas:

deb http://ftp.se.debian.org/debian/ lenny main contrib non-free
deb-src http://ftp.se.debian.org/debian/ lenny main contrib non-free

Labi ķimerējamies tālāk, pareizāk padarām sevi atkarīgu

su
apt-get install build-essential
apt-get build-dep banshee

forši, tagad novelkam jaukumu

wget http://download.banshee-project.org/banshee/banshee-1-1.4.3.tar.bz2

un atarhivējam.

tar -xjf banshee-1-1.4.3.tar.bz2

Godīgi, mani tracina tādas, visādas mapes, tādēļ pārdēvējam to!

mv banshee-1-1.4.3 .banshee

lienam iekšā mapē

cd .banshee

un sapiņķerējam to visu kopā (pss ipod štelle gļuko, tādēļ ignorējam to)

./configure --disable-ipod
make
make install

Tu esi KINGS, jo Tev viss strādā!!11!
N.B. ja terminālī ieraksti top, tad redzēsi processu banshee-1

Iedvesmas avots