ieraksts 333

Nez, cik lielai ir jābūt kopienai, lai tajā būtu kādas dižas kultūras iezīmes?
Nē, es nedomāju ko senu, drīzāk laikmetīgu. Tagadnē esošo, vakar tapušu, rīt dzemdinātu. Performējot zem diviem miljoniem, ir kas eksistējošs, atšķirīgs un neatkārtojams, bez kā pasaulē tomēr būtu iztrūkums.

ieraksts 296

Man Ņujorka, Londona vai kāda cita fucking lielpilsēta ir Rīga. Tie švaukstiņi, kas dodas uz turieni, jo mūsu dīķis ir par mazu, padirš iespēju būt pašiem, un iegūst tikai kārtējā imigranta statusu, kurš svešatnē cenšas kļūt par savējo.

Un jā, man riebjas multikulturālisms, bet liekas nenormāli forša ideja(?) par melniem latviešiem (visu tautību latvieši apvienojieties!). BTW reiz blakus Kongresu namam, redzēju mazu nēģeru puisīti, kurš runāja skaidrā latviešu valoda, hi5.

Iesākumā cīnījos ar atkarību no kolas, ir bijuši klupieni, tomēr pārsvarā izdodas noturēties. Un redz, tikai tagad sapratu, ka jau apmēram trešo mēnesi neesmu dzēris ne alu, ne kādu spirtu, īstenībā pat neprasās, šitā vajadzēs turpināt.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=C7Gtp8YhmoI

ieraksts 274

Reiz Ilmārs lekcijā īsi raksturoja vidējo arābu, kurš visu dzīvi ir pavadījis putekļu un smilšu valstī (vari lasīt Ēģipte, Jemena, Alžīrija utt). Tā ir seja, kura šausminās par to ka eiropieši nemazgā savu pēcpusi, bet tikai izkārnījumus izberzē un apslauka ar papīru, kurš uzskata ikvienu Eiropas vīrieti par netīreli, dzērāju un kausli, bet eiropietes par vieglas uzvedības sievietēm (pornozvaigznēm), kurām primārais ir kopšanās. Pēdējais apgalvojums nestāj vietu diskusijai, kamdēļ arābi iekāro mūspuses sievišķus, un pie pirmās iespējas cenšas tos iegādāties. Interesantākais, ka vietējiem arābu mērogiem šie būtu nederīgi precinieki, jo tiktu atraidīti kā pārāk nabadzīgi.

Vēl piebildei. Sīkā nebrīnies, ka tavi draudziņi tev uzmācas, jo nespēja atšķirt draudzību no potenciāla drāziena, piemīt vairumam vīriešu, tikai citās kultūrās tas ir pamanāmāks, citās slēptāks. Zemapziņas rotaļas. yo

P.S. Jana, man jau tagad ir kauns par šo tekstu.

ieraksts 244

Zini, ir grūti cīnīties pret apkārt valdošo komerciju… ļoti bieži nākas spert soļus, kuri nes skaļu vēstījumu pasaulei un līdzcilvēkiem par tipiskā patērētāja gara kaislībām manī. Negribu iepirkties RIMI vai Maxima, jo šie astoņkājviedīgie lielveikalu tīkli apspiež mazos Latvijas ražotājus, bet dažreiz sanāk, vienkārši vietējā bodītē kādā prece ir ar tādu uzcenojumu, ka neceļas karte, par to tādu naudu maksāt…

Tieši tādēļ man tīk Michael Reynolds ideja par ekomāju, latviski laikam būs pareizi pasīvā māja, kura spēj nodrošināt ar pilnīgi visu, sākot no siltuma un ūdens, beidzot ar ēdienu. Viņš uzšpļauj tradicionālai arhitektūrai, jo tā ikdienā apliecina savu bezjēdzību, viņam nav svarīgs mājas glaunais izskats, bet gan tās funkcionalitāte un praktiskums. Iesaku noskatīties filmu par šo Michael Reynolds sapni (saucas Garbage Warrior), kuru mērķtiecīgi cenšas sagraut amīšu valdība, prieks, ka es dzīvoju Eiropā, jo šeit pat eirokrāti saprot idejas foršumu.

Jautāsi kā tas vis skan?! Atbildēšu, ka skan kā Yoñlu — A Society in Which No Tear is Shed is Inconceivably Mediocre

P.S.
Filma neticamā kārtā mētājas šeit
Paldies Ilmāram, par saiti.

ieraksts 234

Hei, aiz loga ir labs laiks, vismaz virs Pārdaugavas ir tikai daži mākoņi, tie paši tādi sīki un vērā neņemami. Paķert tik tagad velosipēdu un aizlaist līdz Vecāķiem, tāpat vien, bez dziļāka nodoma.

Šodien arī ir iespēja kāpt tribīnē pie Raiņa un izteikt savu, vēlams aprobežoto, viedokli par kultūru Latvijā, Rīgā vai Tavā apkārtnē. Ļembasts sākas ap trijiem, ilgs laikam līdz sešiem vakarā.

Pašlaik ausis tver labāko pēdējā laika atradumu, japāņu blici ar nosaukumu . Neturu sveci zem pūra, tamdēļ padalīšos ar divām saitēm, kuras netīšām vakar nosapņoju.

Pirmā: té – If That Is What Is Being Thought, Liberated Sound Talks The Depth Of “Musical”
Otrā: té – It is a thought to try to “sing” the realistic sound from the deeply resonated world