ieraksts 313

Skat, ļautiņi abpus Daugavai sparīgi ņem piemēru no lemingiem, tamdēļ cenšas pēc iespējas foršākā veidā pielikt punktu šai dzīvei un doties uz viņsauli. Ja agrāk trendīgi skaitījās aiziet pa burbuli kādā dīķī, vai izšķaidīt savu miesu pret stabu, sēžot autiņā, tad tagad īstie hipsteri bāž galvu kartupeļu rokamajās mašīnās! A sēnes rij tikai mīkstie.

ieraksts 296

Man Ņujorka, Londona vai kāda cita fucking lielpilsēta ir Rīga. Tie švaukstiņi, kas dodas uz turieni, jo mūsu dīķis ir par mazu, padirš iespēju būt pašiem, un iegūst tikai kārtējā imigranta statusu, kurš svešatnē cenšas kļūt par savējo.

Un jā, man riebjas multikulturālisms, bet liekas nenormāli forša ideja(?) par melniem latviešiem (visu tautību latvieši apvienojieties!). BTW reiz blakus Kongresu namam, redzēju mazu nēģeru puisīti, kurš runāja skaidrā latviešu valoda, hi5.

Iesākumā cīnījos ar atkarību no kolas, ir bijuši klupieni, tomēr pārsvarā izdodas noturēties. Un redz, tikai tagad sapratu, ka jau apmēram trešo mēnesi neesmu dzēris ne alu, ne kādu spirtu, īstenībā pat neprasās, šitā vajadzēs turpināt.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=C7Gtp8YhmoI

ieraksts 219

Kad biju mazs, man ļoti patika vizināties līdzi vectēvam ceļamkrānā. Viņš strādāja Ventspils SCO, kur galvenais sabiedrotais bija МАЗ КС-3571. Ka jau mazs brēveris, dikti jūsmoju par iespēju pacelt kādu paneli ar šo Baltkrievijā salikto brīnumu. Varu lepni jums pavēstīt, ka Ventspilī zem Galvenā prospekta, ir pāris manis liktas ūdens caurules. Hmm man laikam bija kādi seši gadi, kad paveicu šo varoņdarbu.

Tomēr tagad neesmu bijis Ventspilī apmēram astoņus gadus, nez tur tiešām pašlaik ir pilsēta ar rītdienu? Drīzāk, jau padumjo vēlētāju miests, jo nespēju prātā izskaidrot, kā Lembi var iebalsot nejēgā tik daudz reižu.

Tas ko gribēju pavēstīt ir, ka kopš tām vasarām, kuras pavadīju Ventspilī, degunam ir toksikomāniska bauda ostīt darvu un soļarku, ja redzu sliežu vai veco padomju mašīnu remontdarbus, kādu brīdi pastāvu blakus, jo tas atsauc atmiņā bērnību.

Apmuļļāsim to kādēļ Lembis tiek ievēlēts… Iespējams pie vainas ir latviešiem tik tipiskais kalpa sindroms, kurš meklē kādu kungu, lai tas ar stingru roku, varētu valdīt pār dvēselēm un miesām. Latvietim patīk, ja to bīda un dīda, jo pašam pietrūkst zināšanu un drosmes, lai pieņemtu lēmumus. Ja tomēr ir iespēja paveikt kādu uzdevumu pašam, tad bieži tas tiek darīts, lai kāds labums atlektu darītajam, nerēķinoties ar kopējām sabiedrības interesēm. Diemžēl, šis arī, iespējams, ir pašreizējās valstiskās ķezas iemesls. Pret to var cīnīties tikai izglītojoties, un atmetot senīlos aizspriedumus un ieradumus. Aizmirstot jaukās sendienas, pārstājot ostīt soļarku, un doties tālāk.

Tas nemaz nav tik grūti, jo var sākt ar vienkāršāko, piemēram lasīt grāmatas, jebkur un jebkad, ja ir tāda iespēja. Esi tak ievērojis, ka pie mums, šis netikums (lasīšana), ir sastopams ļoti reti. Netici?! Iekāp autobusā, vilcienā vai tramvajā, aizej uz parku un saskaiti cilvēkus, kuri lasa, man liekas pietiks ar vienas rokas pirkstiem. Latvieša prāts nav samaitāts ar intelektu, tā ir tikai vieta rasolam un televizoram. Pārējais, visdrīzāk, tiek uzskatīts par lieku un nevajadzīgu. Mums patīk pukstēt par grūto šodienu, bet netīk pārmaiņas. Žēl.

ieraksts 131

Stulbie latvieši nekur nav pazudušu, viņi ir starp mums

Aptauja: premjera amatā vēlas redzēt Sudrabu, Lembergu, Vīķi – Freibergu

Uz jautājumu, ko vēlētos redzēt Ministru prezidenta amatā, janvāra sākumā iegūti šādi dati:
1. Inguna Sudraba – 20,4%;
2. Aivars Lembergs – 18%;
3. Vaira Vīķe- Freiberga – 12,7%;
4. Ivars Godmanis – 8,6%;

diena.lv