ieraksts 319

Bet tas cilvēks tak tomēr ir viens interesants radījums, vispirms viņš aug un iegūst patstāvību, veido savu raksturu, savāc sevī visādus stiķus un niķus, bet tad ņem un izdomā, ka šim vajag sievieti, jo bez tās neesot pilnīga dzīve, tad nu viņš tādu atradis sāk piedzīvot to, ka visas iepriekš uzskaitītās dzīves gudrības ir sievišķim netīkamas, viņa grib cilvēku pāraudzināt pa savam, šai redz liktos makten’ jauki, ja cilvēks būtu tādu pašu raksturīpašību apveltīts kā tie iedomu tēli no grāmatām vai filmām (kuras, būsim atklāti, ir sarakstījušas vai uzfilmējušas pašas sievietes). Un tad sākas kašķi, jo cilvēkam patīk pašreizējā lietu kārtība, un viņš nav ar mieru piekāpties sievietes piedāvātajiem kompromisiem, kas patiesībā nemaz nav kompromisi, bet gan sievietes iegribu un vēlmju realizācija dzīvē.
Pašas viltīgākās sievietes, saprotot, ka tik viegli cilvēks nepadosies, sāk izspēlēt kārti ar apgalvojumiem, ka cilvēks cenšas pāraudzināt viņas, bet šīs tam esot par jau par vecu, un viņām pašām esot galva uz pleciem, lai izlemtu savu dzīves ritējumu.

Šī sieviešu iecere mainīt pasauli rezultējas, diemžēl, tikai divos veidos, tas ir cilvēks saprot šādas dzīves bezjēdzību un aiziet, vai arī pats salauž sev mugurkaulu, lai apliecinātu savas jūtas pret sievieti.

Jā, mīļā!

Skaņa fonam: Esbjörn Svensson Trio – Leucocyte [2008]

ieraksts 294

Tā pasaule ir pārāk polāra, un sievietes bieži nespēj apjaust kurā polā vajadzētu atrasties.
Ja es saku, ka gribu skatīties futbolu, tad es to gribu, tas nav apspriežams. Tomēr sievišķis ir iekārtots tā, ka ja šim netīk kas, tad arī pārējiem ir jāizjūt nepatika pret to. Tad nu notiek zāģēšana un īdešana, manu nervu bendēšana. Es saku sēdi klusu, un izbaudi mirkli, kad vari darīt savas mazās sieviešu lietiņas! Jā, pat tās kuras mani kaitina.

ieraksts 277

Ar džekiem ir tā, ka tie spēj izdrāzt jebkuru radību kam ir vagīna. Protams ir kaudze nezināmo, piemēram sirdsapziņa, attieksme, un vērtības, tomēr vairumam vienā mirklī domājamais aparāts pārslēdzas uz lejasgala darāmo aparātu, tik vajag atrast īsto katalizatoru. Misija, iztukšot sēklas krājumus ir svarīgāka par tālākajiem notikumiem, un tas viss bez nekāda dziļāka mērķa.
Bet kas sievietes pamudina gāzties zemē, lai vienkārši nopistos? Tiešām naivā cerība tuvākajā nākotnē uzsākt ar tēviņu kādas romantiskākas attiecības? Naivums.
Dzīvnieki…

Šī ir astotā marta atrauga, redzot kundzītes ar tulpītēm pa piecdesmit santīmiem gabalā, un RIMI kopgalda ziedojuma kastes, kuru padibeņos mētājas daži viensantīmnieki.

ieraksts 275

Izrādās tas draņķa ģenētiskais mantojums un testosterons ir vainīgs pie tā, ka bieži uzvedamies kā duraki.

Pētījumā piedalījās vīriešu skeitbordistu komanda. Viņu aktivitātēm lika sekot gan vīriešiem, gan sievietēm. Rezultātā tika noskaidrots, ka sportisti guva labākus panākumus, kā arī bija gatavi izmēģināt bīstamākus trikus, kad uz viņiem skatījās skaistas sievietes. tvnet

ieraksts 274

Reiz Ilmārs lekcijā īsi raksturoja vidējo arābu, kurš visu dzīvi ir pavadījis putekļu un smilšu valstī (vari lasīt Ēģipte, Jemena, Alžīrija utt). Tā ir seja, kura šausminās par to ka eiropieši nemazgā savu pēcpusi, bet tikai izkārnījumus izberzē un apslauka ar papīru, kurš uzskata ikvienu Eiropas vīrieti par netīreli, dzērāju un kausli, bet eiropietes par vieglas uzvedības sievietēm (pornozvaigznēm), kurām primārais ir kopšanās. Pēdējais apgalvojums nestāj vietu diskusijai, kamdēļ arābi iekāro mūspuses sievišķus, un pie pirmās iespējas cenšas tos iegādāties. Interesantākais, ka vietējiem arābu mērogiem šie būtu nederīgi precinieki, jo tiktu atraidīti kā pārāk nabadzīgi.

Vēl piebildei. Sīkā nebrīnies, ka tavi draudziņi tev uzmācas, jo nespēja atšķirt draudzību no potenciāla drāziena, piemīt vairumam vīriešu, tikai citās kultūrās tas ir pamanāmāks, citās slēptāks. Zemapziņas rotaļas. yo

P.S. Jana, man jau tagad ir kauns par šo tekstu.