ieraksts 267

Man dažreiz ir kauns par sievietēm, jo tas prāts vienkārši darbojas kā sievietei!

ieraksts 253

Derdzas, ja galva skan skaņa, kurai tur pilnīgi droši nevajadzētu skanēt. Šoreiz mani moka tas draņķis Pete Doherty ar savu “Fuck Forever”…

Reiz spriedām par kaitinošāko dziesmu, tad kā absolūtu līderi atzinām Arņa Medņa “Šodien ārā saulains laiks”.
Dziesmas nešpetno dabu pierāda sadzīve, jo zini ir reizes, kad neviena nav blakus, piemēram agrā svētdienas rītā kādā mazā Pārdaugavas ieliņā, neviens, iespējams, nedzird, spīd rīta saule, bet cilvēks kā pamuļķis, skaļā balsī dziedu “Šodien ārā saulains laiks! Kāds būs vakarā? Kāds būs nakti?”
Zāģis.

ieraksts 228

Šovakar izlēmu sēdēt mājās un župot kopā ar balzāmu, dzērveņu sulu un ledu. Aizgāju uz RIMI, ieliku groziņā tumšo šķidrumu māla pudelē, tad aizbridu līdz salātiem, kur groziņa saturu papildināju ar dārzeņu rasolu. Izlēmu sevi palutināt ar kādu našķi, tamdēļ paceļam (kašu virzienā) paķēru paciņu ar Laimas konfektēm (narkotikām) “Rudzupuķe”. Viss bija jau labi, groziņš pilns ar mantu, bet nē prāts saka, labāk paņemt Iļģuciema iesaliņu, un rokas šim klausa. Rātni tiek novietotā atpakaļ grādīgo dzērienu nodaļas plauktā māla krūka, kura tiek piekrāpta ar 1,5l plastmasas pudeli.

Atnākot mājās pār mani nolija apjausma, ka vairs nav tā kā agrāk, esmu citādāks, esmu pazudis indivīds brāļiem un māsām.Esmu pelnījis goija statusu. Gribējās skriet dušā un nomazgāt šo netīrību no sevis.

Ja tā padomā, tad līdzīgas prāta izdarības ar mani jau ir bijušas agrāk, piemēram, visi kā normāli alkaši sēž pie Fontjiķa, un sūc zeltaino sūdu, bet es izlecu, jo dzeru apelsīnu sulu pa virsu uzkožot šerbertu vai musli batoniņu.

Dakter, ko man iesākt?!