ieraksts 322

Ir jāatzīst, ka Android samērā zīž, jo reklāmas pie aplikācijām feilo jau pašā saknē. Labi, to var iesākt vietās kur darbojas mārkets pilnajā režīmā, tas ir lietotāji var iepirkt pilnās appu versijas, aber Dievzemītē šādas iespējas nav, tamdēļ mums pēc Googles tantes uzskatiem ir jāsadzīvo ar tiem mēsliem. Racionāli būtu bijis atslēgt šo “papildus fīču” līdz brīdim, kad Google arī mums ļaus izvēlēties starp reklāmu skatīšanu un maksas softa iegādi.

Īstenībā mani nomāc arī tas, ka izmantoju pārāk daudz visādus Google servisus, un diemžēl ir aiziets tik tālu, ka pāreja uz alternatīviem risinājumi prasītu pārāk daudz mana laika, plus vēl tad atsāktos čakars ar pasta serveri, kas nemaz neliekas tik forši. Tomēr ir cerība kādu dienu saņemties un izmainīt lietu kārtību.

ieraksts 303

Kad ārzemnieki RIMčikā gramstās pēc lēta Līvu aliņa, jo tam ir atlaide un tas ir iepakots skārdenē, vienmēr gribas izvilkt metrīgo koka lineālu un uzšaut šiem pa nagiem. Tad paņemt aiz auss un aizvilkt līdz gaišajam Tērvetniekam vai tumšajai Bauskai. Punkts.

ieraksts 228

Šovakar izlēmu sēdēt mājās un župot kopā ar balzāmu, dzērveņu sulu un ledu. Aizgāju uz RIMI, ieliku groziņā tumšo šķidrumu māla pudelē, tad aizbridu līdz salātiem, kur groziņa saturu papildināju ar dārzeņu rasolu. Izlēmu sevi palutināt ar kādu našķi, tamdēļ paceļam (kašu virzienā) paķēru paciņu ar Laimas konfektēm (narkotikām) “Rudzupuķe”. Viss bija jau labi, groziņš pilns ar mantu, bet nē prāts saka, labāk paņemt Iļģuciema iesaliņu, un rokas šim klausa. Rātni tiek novietotā atpakaļ grādīgo dzērienu nodaļas plauktā māla krūka, kura tiek piekrāpta ar 1,5l plastmasas pudeli.

Atnākot mājās pār mani nolija apjausma, ka vairs nav tā kā agrāk, esmu citādāks, esmu pazudis indivīds brāļiem un māsām.Esmu pelnījis goija statusu. Gribējās skriet dušā un nomazgāt šo netīrību no sevis.

Ja tā padomā, tad līdzīgas prāta izdarības ar mani jau ir bijušas agrāk, piemēram, visi kā normāli alkaši sēž pie Fontjiķa, un sūc zeltaino sūdu, bet es izlecu, jo dzeru apelsīnu sulu pa virsu uzkožot šerbertu vai musli batoniņu.

Dakter, ko man iesākt?!