ieraksts 322

Ir jāatzīst, ka Android samērā zīž, jo reklāmas pie aplikācijām feilo jau pašā saknē. Labi, to var iesākt vietās kur darbojas mārkets pilnajā režīmā, tas ir lietotāji var iepirkt pilnās appu versijas, aber Dievzemītē šādas iespējas nav, tamdēļ mums pēc Googles tantes uzskatiem ir jāsadzīvo ar tiem mēsliem. Racionāli būtu bijis atslēgt šo “papildus fīču” līdz brīdim, kad Google arī mums ļaus izvēlēties starp reklāmu skatīšanu un maksas softa iegādi.

Īstenībā mani nomāc arī tas, ka izmantoju pārāk daudz visādus Google servisus, un diemžēl ir aiziets tik tālu, ka pāreja uz alternatīviem risinājumi prasītu pārāk daudz mana laika, plus vēl tad atsāktos čakars ar pasta serveri, kas nemaz neliekas tik forši. Tomēr ir cerība kādu dienu saņemties un izmainīt lietu kārtību.

ieraksts 232

Draugiem.lv ir papildinājis savu ļaunuma saišu skaitu! Ja sendienās bija tikai dažas, tad tagad to skaits pateicoties, visādām alabamām, ir daudz lielāks.

http://*.draugiem.lv/alabama/*
http://ifrype.com/alabama/*
http://*.ifrype.com/alabama/*
http://*.ifrype.com/*/alabama/*
http://*.draugiem.lv/special/*
http://draugiem.lv/special/*
http://a.draugiem.lv/set*

P.S. jā esmu atkal atkarīgs, jau kādu ceturto iespējams piekto dienu…
Vova man pat atrakstīja:

skatos jau esi paarsitis visus rekordus draugos
visilgaakais online taims, visemoiigaakaa profila bilde, visvairaak nosuutiito veestulju un cita spama 1 stundas laikaa utt

ieraksts 136

Uz piecām minūtēm iekš draudziņiem kā Otto Bocmanis (Otto), paskatījos, papētīju un sapratu, ka tur vēl ar vien nekā nav, tikai reklāmas. Izdzēsos.