ieraksts 167

Vaicāts, vai grūtības varētu būt 90% kredītņēmēju, viņš norādīja, ka tas būtu optimistisks skaitlis. No plašākām prognozēm E.Šīns atturējās.

diena.lv

ieraksts 120

Brāļi un māsas ir pienācis brīdis, kad Latvija var pierādīt savu varenumu, jo kā apgalvo bloomberg.com, ja Latvijā notiek devalvācija, tad tiek parauta līdzi visa Baltija! Mēs nedrīkstam kavēties. Mums ir jāizmanto mirklis, kad viss Baltijas jūras reģions ir nestabils! Ja mēs tagad devalvējam latu, tad nevien estiņi un braļukas tiek nogremdēti, bet arī svensoni, troļļi un somi! Mums Tas ir pa spēkam!
Mēs esam stipri! Mēs esam diženi! Mēs esam vareni!

ieraksts 112

Latvijas problēma ir tajā, ka tā pārsvarā neko neražo, bet ja ražo, tad šis preces ārpus mūsu robežām nav vajadzīgas. Tomēr ekonomiku vajag atdzīvināt, kā arī izveidot jaunas darbavietas. Nacionālās bibliotēkas celtniecība ir sūds ne ekonomikas sildīšana! Mums vajag attīstīt militāro rūpniecību, mums vajag uzbūvēt atomelektrostaciju! Celtniecībā protams vajadzēs iegrūst dažus miljardus, bet tas ir štrunts, jo kad sāksim ražot, mēs to visu atpelnītu atpakaļ pāris gadu laikā.

Iedomājieties, ja piemēram patronu rūpnīca tiek uzbūvēta Liepājas apkārtnē, netālu ir metalurgs (metāls tagad ir lēts, Krievijā bankrotē metāla ieguves uzņēmumi, jo tiem nav kur likt savu produkciju.) un osta. Turpat ostā var sākt būvēt karakuģus.
Atomelektrostaciju vajag Latgales pusē, jo tur ir lielākie ezeri, tātad tik ļoti nepieciešamie ūdens resursi kodolreaktoram.
Rekā, lēts energoresurs būtu un militāras rūpniecības aizmetņi arī. Laimei pilnīgai vajag Zemgales pusē sākt ražot smago militāro tehniku, kur varētu darboties visi strādnieki, kuriem Rīgas aglomerācijā nebūtu darba. Šādi pāris gadu laikā mēs (Latvija) izlīstu no bedres un pie reizes piespiestu sevi cienīt kaimiņos. Papildus ieguvumi ir, ka tiks sakārtota un attīstīta infrastruktūra. YO!

ieraksts 106

Nespēju saprast. Parex Bankā Godmanis ir gatavs iegrūst tik daudz naudas cik vajadzēs, savukārt uzņēmēju atbalstam ir gatavs atmest 350 miljonus. WTF?!