ieraksts 167

Vaicāts, vai grūtības varētu būt 90% kredītņēmēju, viņš norādīja, ka tas būtu optimistisks skaitlis. No plašākām prognozēm E.Šīns atturējās.

diena.lv

ieraksts 120

Brāļi un māsas ir pienācis brīdis, kad Latvija var pierādīt savu varenumu, jo kā apgalvo bloomberg.com, ja Latvijā notiek devalvācija, tad tiek parauta līdzi visa Baltija! Mēs nedrīkstam kavēties. Mums ir jāizmanto mirklis, kad viss Baltijas jūras reģions ir nestabils! Ja mēs tagad devalvējam latu, tad nevien estiņi un braļukas tiek nogremdēti, bet arī svensoni, troļļi un somi! Mums Tas ir pa spēkam!
Mēs esam stipri! Mēs esam diženi! Mēs esam vareni!

ieraksts 112

Latvijas problēma ir tajā, ka tā pārsvarā neko neražo, bet ja ražo, tad šis preces ārpus mūsu robežām nav vajadzīgas. Tomēr ekonomiku vajag atdzīvināt, kā arī izveidot jaunas darbavietas. Nacionālās bibliotēkas celtniecība ir sūds ne ekonomikas sildīšana! Mums vajag attīstīt militāro rūpniecību, mums vajag uzbūvēt atomelektrostaciju! Celtniecībā protams vajadzēs iegrūst dažus miljardus, bet tas ir štrunts, jo kad sāksim ražot, mēs to visu atpelnītu atpakaļ pāris gadu laikā.

Iedomājieties, ja piemēram patronu rūpnīca tiek uzbūvēta Liepājas apkārtnē, netālu ir metalurgs (metāls tagad ir lēts, Krievijā bankrotē metāla ieguves uzņēmumi, jo tiem nav kur likt savu produkciju.) un osta. Turpat ostā var sākt būvēt karakuģus.
Atomelektrostaciju vajag Latgales pusē, jo tur ir lielākie ezeri, tātad tik ļoti nepieciešamie ūdens resursi kodolreaktoram.
Rekā, lēts energoresurs būtu un militāras rūpniecības aizmetņi arī. Laimei pilnīgai vajag Zemgales pusē sākt ražot smago militāro tehniku, kur varētu darboties visi strādnieki, kuriem Rīgas aglomerācijā nebūtu darba. Šādi pāris gadu laikā mēs (Latvija) izlīstu no bedres un pie reizes piespiestu sevi cienīt kaimiņos. Papildus ieguvumi ir, ka tiks sakārtota un attīstīta infrastruktūra. YO!

ieraksts 106

Nespēju saprast. Parex Bankā Godmanis ir gatavs iegrūst tik daudz naudas cik vajadzēs, savukārt uzņēmēju atbalstam ir gatavs atmest 350 miljonus. WTF?!

ieraksts 60

Ελληνική Δημοκρατία
Ja Godmanis savus sociālos eksperimentus taisītu Grieķijā, domāju, ka tur notiktu vēl šerpākas lietas nekā tagad…

ieraksts 59

Pašreiz vislabākā vieta, kur dzīvot Latvijas teritorijā ir… Valka.

ieraksts 57

Latvijai tiešām ir veicies, jo mūsu “darītājiem” ir smagi nospļauties par kaut kādu tur ekonomikas atdzīvināšanu. Tā vietā lai stimulētu saimniecisko darbību, atvieglotu pilsoņu sadzīvi sarežģītajā laikā, respektīvi samazinātu nodokļus, mūsējie tos uzskrūvē. Tas redz palielināšot budžeta ieņēmumus! Mļē luks laik feodālisms: ja vietējam vasalim trūks naudas, tad to iegūst atņemot tautai. Interesanti, ko Godmaņpapus iesāks brīdī, kad letiņiem nebūs vairs ko maksāt? Atdos parādu piedziņai? Pārdos verdzībā?

N.B. Lats ir ļoti stabils!
Jāni Reinik, lūdzu nepadomā, ka šaubos par to.

ieraksts 51

Latvijas buržujiem pienākuši grūti laiki.
Kargins un Krasovickis atdod savas atlikušās akcijas par brīvu, vairs neprasot par tām pat divus latus.
Adrians Dāvis a.k.a Latvijas Gāze pakāsis 280 000 Latvijas latus deviņos mēnešos.

Kas notiek ar proletariātu? To masveidīgi atlaiž buržuji, kuri ir savārījuši ziepes un nu vairs nespēj tikt ar tam galā.

Piebildei. Cik labi, ka Latvijas darba tirgu papildina kaudze ar nekam nederīgiem ekonomistiem un nevajadzīgiem juristiem. Gandrīz aizmirsu pašus svarīgākos! Un protams sabiedrisko attiecību speciālisti arī tiek ražoti uz tā paša konveijera kur juristi un ekonomisti. Labi, ka viņi darba ļaudīm netraucēs.