ieraksts 213

Sēžot vakar Liepājas pludmalē, piedzīvoju saulrietu, kas bija tiešām jauks mirklis. Prātā tas būtu palicis ar pozitīvu pārdzīvojumu, ja vien apkārt esošie liepājnieki, neuzvestos necienīgi pret apkārtējo vidi…
Izsmēķus ierok smiltīs, pudeles/skārdenes atstāj mētājoties turpat liedagā utt. Turklāt atkritumu konteineri ir pietiekamā daudzumā pieejami. Žēl. Jo ja mēs tā turpināsim, tad pēc brīža visa Latvija būs viens liels Getliņu poligons.

Morāle?! Mūsu Latvijā nekas nemainīsies, tādas Dižķibeles būs regulāri, ja vien nemainīsim savu attieksmi. Mums vajag iemācīties, ka par varītēm nevajag ko sačakarēt vai apčakarēt, lai iegūtu apmierinājumu.

ieraksts 136

Uz piecām minūtēm iekš draudziņiem kā Otto Bocmanis (Otto), paskatījos, papētīju un sapratu, ka tur vēl ar vien nekā nav, tikai reklāmas. Izdzēsos.

ieraksts 42

Ir sajūta, ka Jānis Reiniks laikam atceras vecos labos laikus, kad zāle bija zaļāka un sienas Stūra mājas pagrabā asiņainākas… Žēl, mēs savos 18 neko vēl neesam iemācījušies. žēl.

Darba pieredze:

– no 1981.gada līdz 1993.gadam strādājis dažādos amatos Iekšlietu ministrijas struktūrās noziedzības apkarošanas sfērā;
– no 1993.gada līdz 1995.gadam – Rīgas rajona policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks;
– no 1995.gada līdz 1996.gadam – Latvijas Republikas Ministru kabineta padomnieks iekšlietu jautājumos;
– no 1995.gada līdz 1999.gadam – Iekšlietu ministrijas Drošības policijas priekšnieka vietnieks, 1.Galvenās pārvaldes priekšnieks;
– no 1999.gada Drošības policijas priekšnieks, ģenerālis (2003).

Ja nu kāds izdomā ar mani komunicēt, tad šeit kontaktinformācija.