ieraksts 341

29 Un Dievs teica: “Redzi, es jums dodu visus stādus, kas briedina sēklu, kas ir uz visas zemes, un visus kokus, kuru augļi briedina sēklu, – tie ir jūsu ēdamais! 30 Un visiem zemes zvēriem un debesu putniem, un visiem, kas rāpo pa zemi, kam dzīvības elpa, lai ir par barību visādi zaļoksni stādi!” Un tā ir.

Bībele, 1. Mozus grāmata (Latvijas Bībeles Biedrība, 2012)

ieraksts 277

Ar džekiem ir tā, ka tie spēj izdrāzt jebkuru radību kam ir vagīna. Protams ir kaudze nezināmo, piemēram sirdsapziņa, attieksme, un vērtības, tomēr vairumam vienā mirklī domājamais aparāts pārslēdzas uz lejasgala darāmo aparātu, tik vajag atrast īsto katalizatoru. Misija, iztukšot sēklas krājumus ir svarīgāka par tālākajiem notikumiem, un tas viss bez nekāda dziļāka mērķa.
Bet kas sievietes pamudina gāzties zemē, lai vienkārši nopistos? Tiešām naivā cerība tuvākajā nākotnē uzsākt ar tēviņu kādas romantiskākas attiecības? Naivums.
Dzīvnieki…

Šī ir astotā marta atrauga, redzot kundzītes ar tulpītēm pa piecdesmit santīmiem gabalā, un RIMI kopgalda ziedojuma kastes, kuru padibeņos mētājas daži viensantīmnieki.