ieraksts 255

Redz, tuvojas piparkūku vakars, tamdēļ bija vēlme pašam arī pagatavot mīklu, jo veikalos nopērkamajai ir kaudze visādu neveselīgu sūdu sapakāts iekšā, tas ir visādi E vitamīni. Sagooglēju šitādu video, kur divas neprašas cenšas uzmenedžēt visu to pasākumu… pie sevis nospriedu, ka varu N reižu labāk, un devos uz vietējo megamārketu iepirkt vajadzīgās sastāvdaļas. Bāc, ku’ grūti visu dabūt, sākot ar tīru cepamo pulveri (ražotāji pēc noklusējuma grūž tam klāt foršiņo E450a), beidzot ar labu, kaltētu ingveru.

Nez, būs man jāmeklē kāda ekobode, kur tirgo jau gatavu mīklu, savādāk organiskās piparkūkas man neredzēt.

ieraksts 180

Kā aģentūru LETA informēja “Rīgas satiksmes” preses sekretāre Iluta Bērziņa, iepirkuma procedūras rezultātā noslēgts līgums par “Microsoft” programmatūras licenču nomu uz trīs gadiem.

Līguma summa bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) ir 390 013 lati, bet kopā ar PVN – 471 915 lati.

Uz aģentūras LETA jautājumu – vai “Rīgas satiksme” neapsver iespēju pāriet uz atvērtā koda programmatūras izmantošanu, Bērziņa norādīja, ka “Rīgas satiksmei” ir jāizvēlas zināma un droša platforma, lai neradītu risku ar savu pamatfunkciju – sniegto pakalpojumu. diena.lv

Klau Ilut, es saprotu, tu dari tikai savu darbu (btw Ārājs arī darīja tikai savu darbu), tomēr iesaku kādreiz saslēgt domājamo aparātu kopā ar verbālo, savādāk nāksies atgādināt, ka pašlaik e-talonu darbina lieliskais Windowz, kurš kā noprotu ir tā stabilā un drošā sistēma.

Mini Gustiņa mīkliņu:
Kas tas ir, pīkst un nestrādā?