ieraksts 237

Lattelecom neta lietotājs esmu jau kādus ~6 gadus, vienmēr esmu samierinājies ar lēnumu, ir pat tā, ka privātmāju rajonā, kurā es mitinos, nevar pieslēgt ātro netu, jo centrāle netur, nācās pāriet uz mājas komplektu 1… Mierinājums bija stabilitāte, bet arī tā pašlaik ir izčākstējusi, regulāri raustās savienojums, tehniķi atbrauc parausta plecus, izsaka pieņēmumus par slikti sapiņķerētiem vadiem. Nē, nopietni, viņi uzkāpa stabā, saspieda ar stangām vadus ciešāk kopā. Kādu brīdi bija ciešami. Ir pagājušas divas nedēļas un savienojums atkal pazūd, fck. Negribas pat šiem zvanīt, jo atbrauks atkal Lattelecom vīriņš, kuram stresu sagādās mans Debian, pat tik lielā pakāpē, ka lai atvērtu pārlūku, tiek saspaidītas visas iespējamās ikonas, LOL.

Pēc šādiem piedzīvojumiem, ar dziļu skepsi uztveru solījumus ieviest to mega, giga ātro netu, kura priekšā visa AunSV nobālētu un paliktu pēcāk zaļa no skaudības. Iespējams Lattelecom savilks jaunus vadus un uzliks jaudīgāku centrāli Zoļikā vai Purvčikā, bet man kā iedzimtajam rīdziniekam no Pārdaugavas privātmājas vai Tev kā Mārupes, Lazdonas vai kāda cita brīnišķīga Latvijas nostūra iedzīvotājam, tas ir nesasniedzams sapnis, gluži tik pat neiespējams kā Putina ēzeļa ausis.

P.S. Tā tur vietne man uzdzen nelabumu, kad lasu viņu nereālās vīzijas un utopiskos spriedelējumus. Labāk būtu saveduši kārtībā jau esošo infrastruktūru, nevis un sapuvušiem pamatiem stutētu Kargina villu.

ieraksts 180

Kā aģentūru LETA informēja “Rīgas satiksmes” preses sekretāre Iluta Bērziņa, iepirkuma procedūras rezultātā noslēgts līgums par “Microsoft” programmatūras licenču nomu uz trīs gadiem.

Līguma summa bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) ir 390 013 lati, bet kopā ar PVN – 471 915 lati.

Uz aģentūras LETA jautājumu – vai “Rīgas satiksme” neapsver iespēju pāriet uz atvērtā koda programmatūras izmantošanu, Bērziņa norādīja, ka “Rīgas satiksmei” ir jāizvēlas zināma un droša platforma, lai neradītu risku ar savu pamatfunkciju – sniegto pakalpojumu. diena.lv

Klau Ilut, es saprotu, tu dari tikai savu darbu (btw Ārājs arī darīja tikai savu darbu), tomēr iesaku kādreiz saslēgt domājamo aparātu kopā ar verbālo, savādāk nāksies atgādināt, ka pašlaik e-talonu darbina lieliskais Windowz, kurš kā noprotu ir tā stabilā un drošā sistēma.

Mini Gustiņa mīkliņu:
Kas tas ir, pīkst un nestrādā?