ieraksts 247

Es tiešām nebiju domājis, ka veļasmašīnas iegāde var sagraut nervu sistēmu, tomēr izskatās laikam biju maldījies. Par to paldies jums sievietes, jo jūs pašas nekad nespējat noformulēt savas domas.

Parasta situācija būtu, ja vienkārši izlemtu kādai tai štellei jābūt (mums ir neliela virtuve, tādēļ būtu ļoti forši, ja veļasmašīnai iekšās mistu tāds gadžets kā žāvētājs), tad sameklētu vajadzīgo interneta veikalā un miers. Bet nē, viss nedrīkst būt tik vienkārši, tam ir jāvelta neskaitāmas diskusijas, jāpaceļ balss oponējot, jāaiziet uz veikalu, lai tur satiktu kādu “meistaru” vai pārdevēju, kurš pasaka, ka tas viss ir sūds, jo redz vajag pirkt divas kastes atsevišķi (khmm, dubultojam summu un meklējam kur pie griestiem to otru kasti piekārt). Visiem šiem padomdevējiem dzelžainākais arguments ir 2:1 nelāgā īpašība veļas kaltēšana (kāpēc es neesmu gejs?). Fck, dzerot sirds drapes uztaisīju diskusiju iekš pajautaa.

Ceru, ka tagad būs miers mājās.

ieraksts 246

Biju sadomājis braukt ar sabiedrisko transportu, precīzāk ar trolejbusu un pēcāk ar tramvaju, nezinu kāpēc.
Iebridu tuvējā Narvesenā, saku, ka man vajag dienas biļeti, biju dzirdējis par tādas esamību (laikam 1,50 LVL maksājot), bodītēs ūsainais onkulis neziņā raustīja plecu, nezinot par tādu. Labi, paņēmu pieciem braucieniem pa divīti.
Stāvu pieturā, gaidot ragaino sabtransu, un domāju pie sevis, ka nah man vizināties līdz centram, šķiroties no četrdesmit santīmiem, ja varu bezmaksas aizmīties, pietam diena tik jauka. Tad nu gāju atpakaļ mājās pēc velosipēda, lai varētu doties tālēs plašajās.

Vecrīga saskrējos, pareizāk viņš man rokās iegrūda RIMI reklāmas avīzi, ar kādus divus gadus neredzēto N.. Izdvesu apmulsušu čau, un devos tālāk, pie sevis prātojot par N., kurš agrāk spēlēja brit-popa grupā, bija iestājies Kultūras koledžā (tā tak to ūķi sauca?), ņēmās pa reklāmas nozari, bet tagad dala avīzes, fck.

ieraksts 138

Mļē, kā man riebjas jaunie nokia lādētāji ar to stulbo, tievo galu fck!!11! Tikko savējo saliecu (salauzu) fck. Vecie bija stiprāki. Tagad jāpērk jauns. Vai es jau teicu fck?!