ieraksts 317

Nē, mīļie, kam varēja ienākt prātā, ka pliks tačskrīns bez fiziskas tastatūras ir forša ideja? Doma jau pašā saknē zīž, diemžēl pašlaik tirgū nav īsti alternatīvu, jo visi trubu ražotāji ir apvienojušies vienā korī un štancē neieklausoties veselajā saprātā. Sanāca te pāris dienas atpakaļ nomainīt aparātu pret htc adroidveidīgo, reāla vilšanās. Gribas atpakaļ savu veco E71, kur viss puslīdz darbojās un nebija reklāmu, tajā īsziņu, epastu vai pukstu tviterī uzrakstīt tiešam nebija problēmu, viss notika ātri un vienkārši. A tagad, mļē, jāmežģī laukā īkšķi, lai varētu iebakstīt pareizajā burtā. Kaut kas tāds var patikt vien kaut kādiem jauno mediju speciālistiem, kas tikai muld, bet reāli dienā neuzraksta nevienu epastu un paši neizmanto “jaunos medijus”. Un man nekad agrāk aparāts nav sēdies ātrāk par 24 stundām, tas ir sviests, ja pieņem, ka vidējais lietotājs nekad nav dzirdējis par tāsku killeri, tad tas krāms izvelk knapi pusi dienas. Satikšu kādu, kas fapo par ipad, iedošu triļņikā, jo negribas piedzīvot šo pašu ar pc.

Pasaule iet uz galu, ka es jums saku!

P.S.
Apsolu nākamreiz nomuldēt ko pozitīvu un jauku, diemžēl tagad to nevaru, jo īkšķa muskulis bišķi sāp.

ieraksts 316

Štellīte ir tāda, savajadzējās visus kontaktus no manas nokias iedabūt gmaila adrešu grāmatā, un izrādās tas nemaz nav baisi grūti.

1. Atveram nokias adrešu grāmatu un iezīmējam visus kontaktus, tad tos pārkopējam uz atmiņas karti.
2. Piespraužam klausuli klāt datoram.
3. Atveram termināli un rakstam:

cd /media/atmiņa/Others/Contacts
cat *.vcf > /home/lietotājs/kontakti.vcf

4. Atveram savu gmaila adrešu grāmatu un uzspiežam pogu Importēt, tad mājas mapē atrodam failu kontakti.vcf un to ieimportējam.
5. Ātri izskrienam cauri personu sarakstam, ja vajag kādu pielabot, tad pielabojam, ja vajag kādus kontaktus apvienot, tad sapludinām.

FIN

UPD:
šeku reku pamācība, kā pieslēgt adrešu grāmatu googlei.

ieraksts 138

Mļē, kā man riebjas jaunie nokia lādētāji ar to stulbo, tievo galu fck!!11! Tikko savējo saliecu (salauzu) fck. Vecie bija stiprāki. Tagad jāpērk jauns. Vai es jau teicu fck?!

ieraksts 129

Vakar darbā runājām ar Jeffu par Skype priekš Symbian, es viņam teicu, ka ļoti laba štelle ir Fring kurš pilnībā mani apmierina, savukārt Jeff’s kā pret argumentu lika, ka redzies jau kādu laiku Skype esot izlaiduši BETA kura darbojas uz mana foršiņā Nokia E71 (riekstu garšu sajuti mutē?!). Ievilku nāsī, izmēģināju, un atzinu par sliktu esam, jo ļoti velkas, starp logiem staigāšana bremzē- vispār kaka. Verdikts: Fring ir čoina!!11!

P.S.
Trūblogera cienīgs posts, kurš ir ar tādu mērķi postēts. Tagad visādi tirliņi no gugles vilksies iekšā un tecinās siekalu. LOL in Your face!