ieraksts 338

Šodien būs gada garākā nakts, nevelti Saulcerītēm vārdadiena (ļoti pagānisks vārds, ja kas, kurā ir ietverta cerība atkal ieraudzīt auglību nodrošinošo(ilgas pēc lustes kopoties?) debesu spīdekli).
Padomājiet, brīdī kad sāka ienākt kristietība, parazitējot uz pagānu svētkiem, lai tādējādi popularizētu savu vēsti, varu derēt, ka bija visādi krīvi un vecajie, kas neapmierināti ņurdēja par patieso un īsteno vērtību izzušanu. Līdzīgi ir arī mūsdienās, tik šoreiz kristietībai jāsaskaras ar kapitālisma izveidotās patērētāju kultūras piedāvāto versiju par saulgriežu svinībām un jaunās dzīvības sagaidīšanas rituālu (ironiski, ka šis ir daudzu kristiešu darba auglis, kam ir cieša saskare ar vēlmi nopelnīt, uzspļaujot kaut kaut kādām kristīgajām vērtībām), tamdēļ nav vietas izbrīnam, par atdzimstošo vēlmi cīnieties par taisnību un veco lietu kārtību pašu sačakarētajā pasaulē, īstenībā to nevēloties mainīt. Pandoras lāde (πίθος pithos) ir atvērta. Kurš to tagad aizvērs?

ieraksts 317

Nē, mīļie, kam varēja ienākt prātā, ka pliks tačskrīns bez fiziskas tastatūras ir forša ideja? Doma jau pašā saknē zīž, diemžēl pašlaik tirgū nav īsti alternatīvu, jo visi trubu ražotāji ir apvienojušies vienā korī un štancē neieklausoties veselajā saprātā. Sanāca te pāris dienas atpakaļ nomainīt aparātu pret htc adroidveidīgo, reāla vilšanās. Gribas atpakaļ savu veco E71, kur viss puslīdz darbojās un nebija reklāmu, tajā īsziņu, epastu vai pukstu tviterī uzrakstīt tiešam nebija problēmu, viss notika ātri un vienkārši. A tagad, mļē, jāmežģī laukā īkšķi, lai varētu iebakstīt pareizajā burtā. Kaut kas tāds var patikt vien kaut kādiem jauno mediju speciālistiem, kas tikai muld, bet reāli dienā neuzraksta nevienu epastu un paši neizmanto “jaunos medijus”. Un man nekad agrāk aparāts nav sēdies ātrāk par 24 stundām, tas ir sviests, ja pieņem, ka vidējais lietotājs nekad nav dzirdējis par tāsku killeri, tad tas krāms izvelk knapi pusi dienas. Satikšu kādu, kas fapo par ipad, iedošu triļņikā, jo negribas piedzīvot šo pašu ar pc.

Pasaule iet uz galu, ka es jums saku!

P.S.
Apsolu nākamreiz nomuldēt ko pozitīvu un jauku, diemžēl tagad to nevaru, jo īkšķa muskulis bišķi sāp.