ieraksts 336

Es zinu, ka ir iespējams vienlaicīgi iemīlēties vairākos cilvēkos. Bet vai šo mīlestību pret kādu otro, trešo un/vai ceturto, pirmais iemīlētais drīkst uztvert kā neuzticības un krāpšanas izpausmi? Vai mēs esam radīti, lai mīlētu tikai vienu, nevis vairākus? P.S. Ir jāsaņemas un jāizraksta garāks teksts par šo, tomēr pašlaik urda tieši šie divi jautājumi, uz kuriem atbildes iespējams […]

ieraksts 286

Skatoties Skinu otrās sezonas otro sēriju (S02E02), kura, manuprāt, ir krutākā no visām redzētajām, prātu tirdīja doma: Bet ja nu tiešām, meitietis meklējot sev draudziņu, iemīlas gejā? Nu tā līdz ausīm. Un šis saka nē? Vai meitēns varētu to sagremot, zinot, ka smukais puisietis dod priekšroku krāniņiem, nevis viņai?

ieraksts 221

Vējš aplauzis Pārdaugavas vecās liepas un bērzus es dodos pēc šņabja ir pulksten 22:01 Un tagad jautājums: uz kuru bodi es eju?

ieraksts 93

Man jau divi cilvēki jautajā, vai mans pirksts ir pielikts pie TĀS lapas ar uzsaukumu un koktēļiem. ROLF P.S. Tas nedaudz apbēdināja, jo cerēju, ka viņi par mani ir augstākās domās…

ieraksts 81

Vajag atrast “mazam” projektiņam hostinga vietu ārpus Latvijas, tā, lai visādi Jāņi R. nesavāktu kasti. Ideāla vieta manā uztverē ir Zviedrija, jo savstarpējais neta ātrums ir labs. Kādam ir kādas idejas? BTW ārā ir auksti, tas nozīmē, ka bez Melnā Balzāma nekur nevar doties.