ieraksts 320

Ir svētdiena, tamdēļ uzrakstīšu tādu kā sprediķi.

Iedomājies lielu viesību galdu, pie kura tevi aicina piesēst un dzīrot, no tevis neko citu neprasa, kā tikai spēt būt laimīgam un priecīgam, neviens tevi nekad nedzīs prom, mājas saimnieks tevi mīl kā savu bērnu, ballīte nekad nebeidzas un visiem ir labi.

Bet ārpus mājas ir viens tumšs tipiņš, kurš aicinātajiem viesiem cenšas iegalvot, ka šie patiesībā nav aicināti uz ballīti, ka burziņa rīkotājs iespējams nemaz neeksistē un viss esošais ir māņi, ka īstenībā ārpus mājās ir foršāk.

Redzi, tava izvēle ir vai nu pievienoties tusiņam un būt laimīgam, vai arī stāvēt ārā un salt, cenšoties sev iegalvot, ka tie tur smaidīgie (stumtiņa dalībnieki) ir galīgi garām.

P.S. Kristietība ir jāuztver tik vienkārši, tas ir, vai nu tu esi iekšā un iegūsti lielo laimestu, vai arī esi ārā un paliec zaudētājos.
N.B. Jēzus ir un būs visu laiku labākais čoms, tie kuri stāsta ko pretēju, vai viņa vārdā darīja vai dara pāri citiem, patiesībā nemaz nav ballītes dalībnieki, bet gan tā tumšā tipiņa roklaižas.

ieraksts 273

Vārīti kartupeļi ar dillēm māla bļodā, biezpiens, skābais krējums, rupjmaize, sviests, piens, loki.

Zaļa zāle, lēna upe, tālumā augstiene, nedaudz miglas, agrs rīts, dzestrs gaiss.

Raupjas lauku māmuļas rokas, brūnaļas acis, minkas murrāšana, apskāviens.

ieraksts 254

kāds googlē meklēja mesiju, bet atrada mani…

Urķējamies, meklējamies, pielāgojamies, izjūtam, ēdam, guļam, ejam, domājam, redzam, dzeram, lamājamies, nospļaujamies, elpojam, iemīlamies, atceramies, sabīstamies un pamostamies.

Patiesība viss ir bināri! Vai tomēr transcendenti? Bet ja tā reāli, saprātīgi un nosvērti? Varbūt Tu esi man un es esmu Tev?

ieraksts 252

Atceries, mēs sēdējām tajā mazajā virtuvē, Tu cepi kartupeļus, mēs runājām, Tev mirdzēja acis, es nespēju, toreiz, iedomāties savu dzīvi bez Tevis, bija ziema, laikam arī sniegs, nevis kā tagad, Tevi pazinu labi ja mēnesi, mēs gulējām zem segas un sildījām viens otru, klausījāmies to skumīgo dziesmiņu par trako pasauli, kavējām lekcijas, staigājām pa Valdemāra ielu, stāstījām viens otram visādas muļķības un pasaciņas. Tas bija sešus gadus atpakaļ. Tomēr aizvien Tevi mīlu.