ieraksts 318

Ļoti patīk tā skaņa, kad spēlējot akustisko ģitāru pavelk pirkstus uz augšu neatlaižot tos stīgām.
Ļoti patīk dzirdēt sliežu džinkstoņu, kad tramvajs izbrauc līkumu, īstenībā idilliskā bilde prātā ir no Torņukalna, kur desmitais tramvajs, virzienā uz Centru, izņem to līkumu pie bijušās (?) bērnu poliklīnikas un depo. Vasarā skaistāku urbāno ainavu redzēt nav iespējams.

Ja agrāk kāds kādreiz uzjautāja par kādu foršu blici, ko esmu atradis un ievērtējis, tad tagad, brālīši, viss ir ievirzījies nepareizajā gultnē. Ļaudis taujā lai es iesakot kādu romantisku kinolenti, pēc kuras negribas griezt vēnaz.

Un tā, mani mīļie, šovakar es skatīšos “Flipped”, tad “Killers” un nobeigumā “Eat Pray Love”

P.S. Skarbā dzīves realitāte ir tāda, ka visas labās filmas (tās kuras var novilkt torrentos) ir redzētas, tamdēļ jāskatās to kas vēl nav ievērtēts.

httpv://www.youtube.com/watch?v=RDlXdujRSD8

ieraksts 298

Laužot pedāļus, paceļam uz darbu, gandrīz vienmēr nesanāk laika pievērst uzmanību detaļām, apkārtnei un cilvēkiem. Uz vergotavu es nesos, laikam pamatīgās pienākuma apziņas dzīts. Toties, kad dodos mājās, tad laika pāri pārēm… varu atļauties nomīt dažus liekus kilometrus, tikai tāpēc, lai izripinātos cauri smukai alejai, vai aplūkotu Mārupītes tecējumu. Vēl, agrajās rīta stundās, patīk vērot, kā no depo izbrauc tramvaji.