ieraksts 361

Šovakar saņēmu no Revolut epastu, kura virsraksts vēsta “Important update to our privacy policy”. Nepaslinkoju un izlasīju. Un rau. Revolut sākot ar šī gada 12. novembri ir izlēmuši sāk dalīties (tirgot?) ar savu klientu datiem. Dodot tos gan sociālo mediju un analītikas kompānijām, gan kredītinformācijas uzņēmumiem. Abos gadījumus tas man neliekas pieņemami, tamdēļ izpildīju pašu Revolut izveidoto pamācību, lai no šādas manu datu tirgošanas atteiktos.

Pirmkārt (I), Revolut aplikācijā esošajā saziņas rīkā (čatā), palūdzu iespēju kredītinformācijas uzņēmumiem nedot iespēju piekļūt maniem datiem. Un izskatās, ka Revolut to ir apņēmušies izdarīt turpmāko divdesmit četru stundu laikā.

Otrkārt (II), pats atslēdzu izslēdzu iespēju Revolut dalīties ar maniem datiem sociālo mediju un analītikas kompānijām. Tagad atliek cerēt, ka šīs sevis atslēgšanas strādā, un Revolut nepiekopj industrijā jau ierasto praksi, tomēr fonā darīt visādas pelēkas lietas (skatiet to pašu Facebook vai Google, kuri tikai vārdos iestājas par privātumu, bet darbi ir nereti pretēji).