ieraksts 325

Vārdu sakot, vakar, pirms aizmigšanas, ienāca prāta doma, kā padarīt visādu legāļu piekasīšanos torrentu vilcējiem un devējiem par neiespējamu, vai arī ļoti dārgu pasākumu.
Respektīvi, trakera noteikumos (licenzē) paredzēt, ka lejupielādēt .torrent datni var tikai privātpersona, un šo datni var izmantot vien privātām vajadzībām, tas ir .torrent fails ir ar tādu licenci, lai juridiskas personas to nedrīkstētu izmantot. Bet, ja gadījumā, kāda juridiska persona to izmanto, tad tā lai arī smagi piķo (vēlams licencē jau iepriekš paredzēt ļoti lielu summu, lai ar iegūtajiem līdzekļiem varētu segt aizstāvības izmaksas, ja nu kāds torerentu lietotājs ir paņemts pie dziesmas).

Vēl man bija doma par speciāla sertifikāta vai atslēgas izstrādi, kuru nedrīkstētu arī izmantot vampīrkantori.

ieraksts 279

Ripinu pa ip adrešu listi, skatos ar kādu vilcēju ļaudis, no dažādām pasaules malām, iegūst to datu kopumu, kurš mētājas uz mana timekļadatora cietā diska, un saprotu, ka esmu minoritāte, nē, īstenībā vientuļš, ar savu degunā izrunājamo Deluge. Skumji.

ieraksts 186

The problem is you get a lot of young bands coming up and some of them aren’t going to last forever so if they have a massive hit that’s going to pay their mortgage forever.

Paul McCartney bbc.co.uk

Un tagad, lai visādas Agneses Kāršes man, kārtīgam proletariāta pārstāvim, izskaidro, kādēļ daži var vienreiz uzrakstīt popsu un visu mūžu dzīvot cepuri kuldami, kamēr pārējiem ir jāstrādā katru dienu. Piemēram, situācijas izprašanai, lai kļūtu par mediķi ir jāmācās ļoti ilgi, savukārt tāda Šomase var vairākkārtīgi censties pabeigt Strenču vidusskolas 12. klasi, tad kļūt par šlāgerdziedātāju un neiespringt.

ieraksts 121

Brāļi un māsas šodien redzēsim vai lielās korporācijas un Zviedrijas valdība spēj salauzt datu apmaiņas brīvību internetā. diena.lv