ieraksts 363: novecošana

Sen neesmu rakstījis. Pēdējā reize bija ar milzīgu izgāšanos, jo kad trīs gadus atpakaļ prognozēju Bērnija uzvaru, un viņa tikšanu pie Demokrātu prezidenta amata kandidāta titula… kļūdījos. ASV dienvidu štatu melnādaino baptistu baznīcu līderi panāca Baidena uzvaru. Tad arī mana ikdiena bija daudz brīvāka, jo mazākais no Kapteiņiem tik grasījās ieraudzīt ārpasauli. Pie mums vēl nebija sākušies ar […]

ieraksts 306

Mazais brālis(7) man(25) pavēstīja, ka šis esot īsts vīrs, jo viņš ēdot gaļu, bet es strādājot ar datoriem, jo esmu veģetārietis. Kad viņam taujāju, kas viņš gribētu būt, kad izaugs, tad saņēmu atbildi, ka viņš vēl nezinot, jo esot pārāk maziņš, lai domātu par tādām lietām.

ieraksts 302

Esmu ievērojis, ka visādi glumie tipiņi, nu tādi kā juristi, kaut kādi draņķa ekonomisti un citi šmurguļi, kad tikko iemācās izvilkt krānu no biksēm vienlaicīgi ar naudu no kabatas, sāk sist kanti blondīnītēm ar gēla nadziņiem, bet tad paaugoties un saprotot vērtības, sameklē sev normālu sievišķi, kura būtu laba māte viņa bērniem un forša sieva sadzīvē.