ieraksts 331

Esmu samērā iestrēdzis Prāgas lidostā, gaidot reisu uz Sofiju, kas izrādās nav pat Šengenā, tamdēļ ikviens sastaptais lidostas darbinieks uzjauta pasi (biju no šīs štelles paspējis jau atrast). Vietējais bezmaksas internets ir tīrs kapitālisma produkts, kas uzsēdina sākumā uz adatas, bet pēcāk sāk pieprasīt samaksu. Tas ir, lietot parastais tīmeklis kustas ar ātrumu 512 kbit sekundē, un tikai caur 80 portu, plus reizi piecās minūtēs ļauj aplūkot šo tīmekļa vietni. Tātad gmail’u, tviteri un purneni nevaru atvērt.

Par pašu ČSA nav sliktu vārdu, par saprātīgu un proletārietim pieņemamu cenu, šie ļauj man lidināties apkārt, un gādīgi vēl pasniedza gaļmaizīti (no kuras atteicos), tomēr bezmaksas vīniņš, kapija un kola gan gāja pie sirds. Brīdī, kad žlembāju haļavno kruasānu, pie sevis pukojos, ka airBaltic ir sūdīgāks servis, dārgākas biļetes un nav bezmaksas fūda.

ieraksts 21

Šodien bija vajadzība veikt ceļu Rīga-Liepāja un atpakaļ. Bija vēlme šo paveikt ar airBaltic palīdzību, tomēr izrādās viņi tagad vairs neveic lidojumus uz Vēja pilsētu, tie tiks atsākti tikai martā… wtf?! Protams arī vilciens brauc galīgi greizos laikos, nācās pusi dienas pavadīt autobusos. Pretīgi. Mans padoms Buldozeram ir pārstāt par miljoniem subsidēt lidmašīnu reisu, bet beidzot savest kārtībā dzelzceļu, lai arī ārpus vasaras sezonas tautieši un tautietes var cilvēka cienīgi pārvietoties no punkta A uz punktu B.

Kā arī čau Krištopānam- tauta Tavus varoņdarbus nav aizmirsusi.